ממציא מנוע ההעדפות המוזיקה הטוב בעולם מגיע ל TechnoArt LIVE 2018

ממציא מנוע ההעדפות המוזיקה הטוב בעולם מגיע ל TechnoArt LIVE 2018

טריסטן ג’הן, מנהל החדשנות והמחקר של חברת Spotify מגיע לישראל 

לחפש חברות סטארטאפ בעולם המוזיקה והתוכן
טריסטן ישתתף בכנס TechnoArt LIVE 2018 שיתקיים ב- 15 לנובמבר במוזיאון תל אביב לאומנות ויחלוק את סיפור ההצלחה שלו ואת החזון של החברה לעתיד עולם המוזיקה בעידן הטכנולוגי
טריסט הקים את The Echo Next שנרכשה על ידיי ענקית המדיה Spotify ב- 2014. החברה הפכה למובילה בתחומה ונחשבת כמובילה בעולם בהגדרת העדפות המוזיקה של קהל המאזינים
במסגרת הגעתו, טריסטן יעבוד עם צוות TechnoArt לזהות חברות סטארט אפ בתחום המוזיקה והווידאו הרלוונטיות לחברת Spotify לרכישה, השקעה ושיתוף פעולהTechnoArt שמחה להודיע על הגעתו של טריסטן ג’הן לכנס TechnoArt LIVE 2018 שמתקיים ב- 15 לנובמבר במוזיאון תל אביב לאומנות.טריסטן, בעל דוקטורט באומנות, מדיה וטכנולוגיה מMIT, מכהן כמנהל החדשות והמחקר של ענקית המדיה Spotify לאחר שמכר את חברת The Ekos Nest ב- 2014 ל Spotify. טריסטן הקים את החברה יחד עם בריאן וויטמן שמכהן היום כחלק חברת Bandintown.צוות חממת TechnoArt יעבוד בשיתוף פעולה עם טריסטן על מנת לאתר חברות סטארטאפ בתחום המוזיקה והווידאו שנכונות לשיתוף פעולה ,רכישה או השקעה על ידי ענקית המדיה הבינלאומית. חברות נבחרות יפגשו עם טריסטן לפני האירוע על מנת להציג את החברה ומוצריה.מחלקת פיתוח עסקי של חממת TechnoArt פועלת לחבר בין חברות סטארטאפ טכנולוגיות בתחומים הנוגעים לעולמה החל מAR/VR, וידאו, מוזיקה, טכנולוגיה לבישה ועוד לענקי המדיה והמוזיקה בעולם כדוגמת Spotify תתחיל לפגוש מיזמים רלוונטיים עבור החברה עוד השבוע.

“אנחנו מתרגשים להודיע על הגעתו של טריסטן לישראל והפעילות המשותפת ופועלים לאתר חברות המתאימות לחברה להשקעה. שיתוף פעולה זה הוא מבין רבים שחממת טכנוארט בנתה על מנת לאפשר לחברות ישראליות להתחבר לגופים בינלאומיים ולפרוץ לשווקים חדשים. אנחנו מתרגשים וגאים לצרף את טריסטן לקהילת TechnoArt.” כך מסרה שני פלד, מייסדת חממת טכנוארט.

טריסטן ג’הן, מנהל המחקר והחדשנות בSpotify “אני מתרגש לקחת חלק בפעילות TechnoArt ומקווה להכיר חברות שמתאימות לחזוננו לבנייה וחיזוק עולם המדיה דרך חדשנות טכנולוגית.

Related Blogs